KONST / Litografier / Litografi 8906009
nr 890 6009
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Litografi, Thage Nordholm (1927-1990), Skogsbacke, signerad 63/360, 55x74
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:00:44
27/4 13:58:25